• Dla dzieci i młodzieży
  • warsztaty

Budowa makiety placu Zamkowego

21-23.07.2023
15.30-18.00 (21.07), 10.00-16.00 (22-23.07)
Bezpłatne wejściówki
Organizator/ka

Warsztaty stolarskie. Budowa małej makiety placu Zamkowego z charakterystycznymi punktami (Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, kamienice).

Zapraszamy dzieci od 5. roku życia, młodzież i dorosłych.

REJESTRACJA: liczba miejsc – maksymalnie 12 osób podczas zajęć, zajęcia na ok. godzinę pracy, decyduje kolejność przyjścia

DOSTĘPNOŚĆ: Do budynku prowadzą dwie drogi. Od ulicy Starej 4 – schodami w dół oraz od ulicy Boleść bezpośrednio na teren placówki. Na teren stolarni prowadzą dwa wejścia: wejście główne od ulicy Boleść oraz wejście boczne od strony Multimedialnego Parku Fontann. Pod budynkiem placówki nie ma wyznaczonych miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. Do budynku prowadzi jedno wejście na poziomie chodnika. Budynek jest parterowy, w części warsztatowej może pracować osoba na wózku. Toaleta dla osób niepełnosprawnych jest dostępna dla odwiedzających. Do budynku i pomieszczeń zajmowanych przez FabLab Wbijaj! można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Osoby doświadczające trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się mają prawo do korzystania z usług pozwalających na komunikowanie się. Nie mamy możliwości porozumiewania się z osobami niesłyszącymi albo niedosłyszącymi.

https://www.fablabwbijaj.pl